484624-2026 - Competition
Slovakia – Sewerage work – Odkanalizovanie a čistiareň odpadových vôd obce Beňadovo
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services
2. Procedure
Procedure
TitleOdkanalizovanie a čistiareň odpadových vôd obce Beňadovo
DescriptionPredmetom zákazky je výstavba splaškovej kanalizácie, čerpacích staníc splaškových vôd, výtlačných potrubí a čistiarne odpadových vôd (ČOV) v obci Beňadovo. Technológia ČOV je mechanicko-biologická, typu AGS, s odstraňovaním organického znečistenia, nitrifikáciou a denitrifikáciou. Podrobný opis predmetu zákazky bude predložený piatim vybraným záujemcom spolu s výzvou na predloženie ponuky v 2. kole užšej súťaže. Toto oznámenie obsahuje iba rámcový opis predmetu zákazky potrebný pre posúdenie záujmu a pre preukázanie kvalifikácie záujemcami.
Internal identifier202503F
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 45232410 Sewerage work
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsPredpokladaná hodnota zákazky je 8 230 559, 27 Eur bez DPH. Zákazka sa bude realizovať v dvoch etapách. 1. Etapa zákazky má predpokladanú hodnotu 5 114 480,80 Eur bez DPH a predpokladaná hodnota opcie ( 2. Etapy) je 3 116 078,47 Eur bez DPH. Predmetom opcie je Stokový systém B (B, B1, B2, B2a) + dokončenie SO-03 143,32 m; Stoka B2 v režime Design-Build (FIDIC Žltá kniha); uplatnenie opcie najneskôr do 36 mesiacov od vyhlásenia VO; cena opcie záväzná, nezapočítava sa do hodnotenia.