2. Procedure
Procedure
Title: Raamcontract voor de aankoop debietmeters in kader van operationeel debiet meten
Description: Deze opdracht is een raamcontract voor de aankoop van debietmeters in kader van operationeel debiet meten bij het Hydrologisch Informatiecentrum van het Waterbouwkundig Laboratorium. Op meer dan 40 locaties worden continu stroomsnelheden gemeten met H-ADCP toestellen die in verschillende cellen de gemiddelde stroomsnelheid elke 10s in beeld brengen. Deze gemiddelde stroomsnelheden worden samen met het gemeten waterpeil verwerkt tot debieten die via regelmatige debietijkingen omgetuned worden tot de best beschikbare debieten voor de betreffende stations elke 5’ tot 15’. Omdat de kennis en kwaliteit van deze debieten zeer belangrijk zijn voor het dagdagelijkse waterbeheer moeten wij als meetdienst de uitval tot een minimum trachten te herleiden en de kwaliteit zo hoog mogelijk houden. Bij defect van een apparaat moeten we in staat zijn om binnen de paar dagen een alternatief gelijkwaardig apparaat te monteren en opnieuw af te ijken. Daartoe dienen we te beschikken over een beperkte stock van aantal debietmeettoestellen en toebehoren en wensen we hier uniformisatie in door te voeren.
Internal identifier: DMOW/WL/03087
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
Additional classification (cpv): 38421000 Flow-measuring equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DMOW/WL/03087 - Perceel 1 - Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen vanaf 30m gekenmerkt door hoofdzakelijk trage stromingen (profielgemiddelde Vmax < 0.25 m/s)
Description: Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen vanaf 30m gekenmerkt door hoofdzakelijk trage stromingen (profielgemiddelde Vmax < 0.25 m/s)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: DMOW/WL/03087 - Perceel 2 - Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen tot 25m gekenmerkt door hoofdzakelijk trage stromingen (profielgemiddelde Vmax < 0.25 m/s)
Description: Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen tot 25m gekenmerkt door hoofdzakelijk trage stromingen (profielgemiddelde Vmax < 0.25 m/s)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: DMOW/WL/03087 - Perceel 3 - Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen vanaf 30m gekenmerkt door trage en sterkere stromingen (profielgemiddelde Vmax tot 1 m/s)
Description: Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen vanaf 30m gekenmerkt door trage en sterkere stromingen (profielgemiddelde Vmax tot 1 m/s)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: DMOW/WL/03087 - Perceel 4 - Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen tot 25m gekenmerkt door trage en sterkere stromingen (profielgemiddelde Vmax tot 1 m/s)
Description: Levering van debietmeetapparatuur voor waterlopen tot 25m gekenmerkt door trage en sterkere stromingen (profielgemiddelde Vmax tot 1 m/s)
Internal identifier: 4
See the notice on TED website
Interne identificatiecode: DMOW/WL/03087
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38420000 Instrumenten voor het meten van debiet, peil en druk van vloeistoffen en gassen
Aanvullende classificatie (cpv): 38421000 Debietmeetuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4