484681-2026 - Competition
Lithuania – Restaurant and food-serving services – Vilnius Pass gastronominės patirtys 2026-2028 (Atviras tarptautinis pirkimas)
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleVilnius Pass gastronominės patirtys 2026-2028 (Atviras tarptautinis pirkimas)
DescriptionNumatoma įsigyti „Vilnius Pass“ programos gastronominių patirčių organizavimo paslaugas 2026-2028 m..
Type of procedureOpen
Main features of the procedurePerkamos socialinės ir kitos specialiosios paslaugos (LR VPĮ 2 priedas)
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
Options
Description of the optionsŽr. pirkimo dokumentus
484681-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55300000 Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Žr. pirkimo dokumentus