See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Forenzikus adatmentő eszközök/licencek beszerzése
Description: Nagysebességű, teljes fájlrendszer szintű (Full File System: FFS) adatmentés, dekódolás, analizálás, olvasás és menedzselés lehetővé tétele a legújabb verziószámú Android és iOS eszközök esetén is, beleértve a titkosított tartalmakat is. Mennyiség: 15 db adatmentő eszköz 1 db kikódolásra alkalmas eszköz A meglévő XRY Forensic liszensz XRY PRO liszenszre bővítése (3 éves licensszel) 1 db. szakértői imiger adatmentő eszköz Valamennyi rész tekintetében adás-vételi szerződés kerül megkötésre.
Internal identifier: EKR000513292025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő az ajánlatokat a legalacsonyabb ár értékelési szempont szerint értékeli.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Adatmentő és elemző platform, kioldó eszköz
Description: Nagysebességű, teljes fájlrendszer szintű (Full File System: FFS) adatmentés, dekódolás, analizálás, olvasás és menedzselés lehetővé tétele a legújabb verziószámú Android és iOS eszközök esetén is, beleértve a titkosított tartalmakat is. Mennyiség: 15 db adatmentő eszköz 1 db kikódolásra alkalmas eszköz Az ajánlatnak tartalmaznia kell az eszköz megvásárlásakor a gyártó / forgalmazó által tartandó, 3 x 15 fős oktatást is. (Alkalmanként 1x8 óra időtartamban, szoftver telepítése, használata, hibaelhárítás, update.)
Internal identifier: EKR000513292025/1
Main classification (cpv): 30233100 Computer storage units
Additional classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices, 48000000 Software package and information systems, 80000000 Education and training services
Lot: LOT-0002
Title: Meglévő licenc XRY PRO licencre bővítése
Description: A meglévő XRY Forensic liszensz XRY PRO liszenszre bővítése (3 éves licensszel)
Internal identifier: EKR000513292025/2
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Lot: LOT-0003
Title: Szakértői imiger adatmentő eszköz
Description: 1 db. szakértői imiger adatmentő eszköz.
Internal identifier: EKR000513292025/3
Main classification (cpv): 30233180 Flash memory storage devices
Additional classification (cpv): 30233100 Computer storage units, 48000000 Software package and information systems, 30234000 Storage media