2. Procedure
Procedure
Title: (VPP-1084) Magistralinio dujotiekio skirtingų diametrų plieninės sustiprinančios movos
Description: Magistralinio dujotiekio skirtingų diametrų plieninės sustiprinančios movos. Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) Pirkimo objekto dalis: I Pirkimo objekto dalis – plieninių sustiprinimo movų su integruotu dujų nutekėjimo atvamzdžiu pagaminimas ir pristatymas į Pirkėjo nurodytą vietą; II Pirkimo objekto dalis – plieninių sustiprinimo movų be integruoto dujų nutekėjimo atvamzdžio pagaminimas ir pristatymas į Pirkėjo nurodytą vietą.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44167100 Couplings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Plieninių sustiprinimo movų su integruotu dujų nutekėjimo atvamzdžiu pagaminimas ir pristatymas į Pirkėjo nurodytą vietą
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Plieninių sustiprinimo movų be integruotu dujų nutekėjimo atvamzdžiu pagaminimas ir pristatymas į Pirkėjo nurodytą vietą
Internal identifier: 2