See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava materiala za izvajanje dejavnosti podjetja Mariborski vodovod d.o.o. za obdobje 2026-2029
Description: JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Dobava materiala za izvajanje dejavnosti podjetja Mariborski vodovod d.o.o. za obdobje 2026-2029« na osnovi pooblastila št. JN-P-07/2026-MV izdanega s strani podjetja MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o..
Internal identifier: JN-76048
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Fazonski komadi prirobnični
Description: Podrobneje opredeljeno v ponudbenem predračunu in razpisni dokumentaciji
Internal identifier: 508498
Additional classification (cpv): 44163000 Pipes and fittings
Lot: LOT-0002
Title: Univerzalne spojke
Description: Univerzalne spojke
Internal identifier: 508499
Lot: LOT-0003
Title: Zasuni in pribor
Description: Zasuni in pribor
Internal identifier: 508500
Lot: LOT-0004
Title: Hidranti in pribor
Description: Hidranti in pribor
Internal identifier: 508501
Lot: LOT-0005
Title: Lopute in pribor
Description: Lopute in pribor
Internal identifier: 508502
Lot: LOT-0006
Title: Oklepi in pribor
Description: Oklepi in pribor
Internal identifier: 508503
Lot: LOT-0007
Title: Razna ostala armatura
Description: Razna ostala armatura
Internal identifier: 508504
Lot: LOT-0008
Title: Cevi alkaten in pribor
Description: Cevi alkaten in pribor
Internal identifier: 508505
Lot: LOT-0009
Title: Ventili reducirni
Description: Ventili reducirni
Internal identifier: 508506
Lot: LOT-0010
Title: Ventili poševnosedežni
Description: Ventili poševnosedežni
Internal identifier: 508507
Lot: LOT-0011
Title: Medprirobnična tesnila
Description: Medprirobnična tesnila
Internal identifier: 508508
Lot: LOT-0012
Title: Spojke in armature za ekstremne pogoje vgradnje
Description: Spojke in armature za ekstremne pogoje vgradnje
Internal identifier: 508509
Lot: LOT-0013
Title: Cestne kape za ekstremne pogoje vgradnje
Description: Cestne kape za ekstremne pogoje vgradnje
Internal identifier: 508510
Lot: LOT-0014
Title: Spojke reparaturne
Description: Spojke reparaturne
Internal identifier: 508511
Lot: LOT-0015
Title: Holandci za vodomere
Description: Holandci za vodomere
Internal identifier: 508512
Lot: LOT-0016
Title: Jaški večji
Description: Jaški večji
Internal identifier: 508513
Lot: LOT-0017
Title: Duktil navadni spoj
Description: Duktil navadni spoj
Internal identifier: 508514
Lot: LOT-0018
Title: Duktil sidrni spoj
Description: Duktil sidrni spoj
Internal identifier: 508515
Lot: LOT-0019
Title: Duktil za manj zahtevne pogoje
Description: Duktil za manj zahtevne pogoje
Internal identifier: 508516
Lot: LOT-0020
Title: Press nerjavni material in fitingi iz medenine
Description: Press nerjavni material in fitingi iz medenine
Internal identifier: 508517