484771-2026 - Competition
Poland – Education and training services – Przeprowadzenie 57 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitlePrzeprowadzenie 57 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług szkoleniowych w 18 jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 57 kursów zawodowych dla 551 osób, w celu podnoszenia kompetencji zawodowych dla uczestników projektu pn: ,,Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności, w niżej wymienionych jednostkach: Areszt Śledczy w Koszalinie, ul. Młyńska 71, 75-950 Koszalin, Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie , ul. Strefowa 17, Koszalin, Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie ,ul. Dobrowo 53, Tychowo 78-220, Areszt Śledczy w Słupsku, ul. Sądowa 1, 76-200 Słupsk, Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku, ul. Darłowska 1b, 76-200 Słupsk, Zakład Karny Stare Borne, ul. Stare Borne 14, 76-020 Bobolice, Zakład Karny Czarne, ul. Pomorska 1, 77-330 Czarne, Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karny w Czarnem, ul. Boh.Warszawy 42A, 76-400 Szczecinek, Oddział Zewnętrzny w Złotowie Zakładu Karny w Czarnem, ul. Plac Kościuszko 3, 77-400 Złotów, Areszt Śledczy w Szczecinie, ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin, Oddział Zewnętrzny w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie, ul. Aleja Żołnierza 42, 73-110 Stargard, Zakład Karny w Goleniowie, ul. Grenadierów 66, 72-100 Goleniów, Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Podmiejska 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Oddział Zewnętrzny w Słońsku Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Winna 2, 66-436 Słońsk, Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, ul. Młyńska 21, 66-300 Międzyrzecz, Zakład Karny w Nowogardzie, ul. Zamkowa 7 , 72-200 Nowogard, Oddział Zewnętrzny w Płotach Zakładu Karnego w Nowogardzie, ul. Koszalińska 2, 72-310 Płoty, Zakład Karny Wierzchowo, ul. Szkolna 8, 78-530 Wierzchowo.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePrzeprowadzenie 6 kursów zawodowych SANITARIUSZA SZPITALNEGO dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 6 kursów zawodowych SANITARIUSZA SZPITALNEGO dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Areszcie Śledczym w Szczecinie i Zakładzie Karnym w Goleniowie
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
LotLOT-0002
TitlePrzeprowadzenie 3 kursów zawodowych TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 3 kursów zawodowych TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Areszcie Śledczym w Szczecinie i Zakładzie Karnym w Goleniowie
LotLOT-0003
TitlePrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych KUCHARZ dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych KUCHARZ dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie TJ. Areszcie Śledczym w Szczecinie.
LotLOT-0004
TitlePrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych HYDRAULIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych HYDRAULIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Oddziale Zewnetrznym w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie.
LotLOT-0005
TitlePrzeprowadzenie 7 kursów zawodowych WÓZKI JEZDNIOWE + EGZAMIN PAŃSTWOWY UDT dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 7 kursów zawodowych WÓZKI JEZDNIOWE + EGZAMIN PAŃSTWOWY UDT dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Oddziale Zewnętrznym w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie i Zakładzie Karnym w Goleniowie
LotLOT-0006
TitlePrzeprowadzenie 1 kursu zawodowego PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 1 kursu zawodowego PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Oddziale Zewnętrznym w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie.
LotLOT-0007
TitlePrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych OGRODNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych OGRODNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. w Zakładzie Karnym w Goleniowie
LotLOT-0008
TitlePrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych GLAZURNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 2 kursów zawodowych GLAZURNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Oddziale Zewnętrznym w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie
LotLOT-0009
TitlePrzeprowadzenie 3 kursów zawodowych GLAZURNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 3 kursów zawodowych GLAZURNIK dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Oddziale Zewnętrznym w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie.
LotLOT-0010
TitlePrzeprowadzenie 17 kursów zawodowych PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie 17 kursów zawodowych PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Areszcie Śledczym w Szczecinie, Oddziale Zewnętrznym w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie, Zakładzie Karnym w Goleniowie, Zakładzie Karnym w Nowogardzie, Zakładzie Karnym w Gorzowie Wielkopolskim, Oddziale Zewnętrznym w Słońsku Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim.
LotLOT-0011
TitlePrzeprowadzenie 12 kursów zawodowych PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
DescriptionPrzeprowadzenie12 kursów zawodowych PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie tj. Areszcie Śledczym w Koszalinie, Oddziale Zewnętrznym w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Oddziale Zewnętrznym w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Zakładzie Karnym w Czarnem, Arecie Śledczym w Słupsku, Oddziale Zewnętrznym w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku.