2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy sukcesywne materiałów jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy
Description: Dostawy sukcesywne materiałów jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Internal identifier: 84/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt. 2 Postępowanie uprzednio przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, a istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia, wynikająca z konieczności zapewnienia ciągłości świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiochirurgii. Materiały objęte zamówieniem stanowią wyroby medyczne niezbędne do wykonywania zabiegów ratujących życie i zdrowie pacjentów. Skrócenie terminów postępowania jest uzasadnione, ponieważ ich zachowanie w standardowej długości mogłoby doprowadzić do przerwania ciągłości leczenia oraz zagrożenia życia pacjentów
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1-System do zamykania tętnicy udowej po nakłuciu
Description: System do zamykania tętnicy udowej po nakłuciu- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0002
Title: 2-Łata osierdziowa
Description: Łata osierdziowa- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3-Kaniula umożliwiająca kaniulację tętnicy udowej, pachowej i podobojczykowej
Description: Kaniula umożliwiająca kaniulację tętnicy udowej, pachowej i podobojczykowej- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4-Jednorazowy system
Description: Jednorazowy system- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami w SWZ
Internal identifier: 4