2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście
Description: Wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych mieszankami mineralno-bitumicznymi dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Stare Miasto i Śródmieście
Internal identifier: TXZ/RS/262/76/2026/TG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. Prawem opcji jest możliwość zlecenia przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy realizacji robót budowlanych na warunkach niniejszej umowy, poprzez zlecanie Wykonawcy realizacji robót będących przedmiotem umowy, na terenie dzielnicy Stare Miasto o Śródmieście i dzielnicy Psie Pole. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku zaistnienia szczególnie uzasadnionych okoliczności. Do szczególnie uzasadnionych okoliczności należy: niezawarcie lub przedterminowe zakończenie umowy na wykonywanie remontów nawierzchni bitumicznych, kamiennych i betonowych dla dzielnicy Psie Pole. wyczerpanie wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń w formie pisemnych zleceń (pod rygorem nieważności), które będą zawierały wskazanie zlecanego zakresu oraz termin realizacji danego zakresu.