2. Procedure
Procedure
Title: Raamcontract voor het inhuren van consultants op technisch en sociaal gebied
Description: The JRC Geel site heeft een raamcontract nodig om gespecialiseerd personeel op tijdelijke basis in te huren om projectmanagementtaken uit te voeren voor specifieke projecten en taken.
Internal identifier: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Technische en administratief-technische profielen
Description: Technische en administratief-technische profielen ter ondersteuning van de technische en administratieve diensten van het JRC-Geel
Internal identifier: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-1
Lot: LOT-0002
Title: Projectleiders voor nucleaire ontmantelingsopdrachten
Description: Projectleiders voor nucleaire ontmantelingsopdrachten
Internal identifier: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-2
Main classification (cpv): 98391000 Decommissioning services
Additional classification (cpv): 71311000 Civil engineering consultancy services
Lot: LOT-0003
Title: Sociale Assistentiediensten
Description: Sociale Assistentiediensten
Internal identifier: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-3
Main classification (cpv): 85310000 Social work services