2. Procedure
Procedure
Title: Usluga popravaka uređaja besprekidnog napajanja, Grupa 1 - UPS uređaji u tunelima (proizvođači: CHLORIDE, SYNTHESIS, SPOWER i INVT)
Description: USLUGA POPRAVKA UREĐAJA BESPREKIDNOG NAPAJANJA, GRUPA 1 - UPS UREĐAJI U TUNELIMA (PROIZVOĐAČI: CHLORIDE, SYNTHESIS, SPOWER I INVT)
Internal identifier: 1-501-2026-216
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: USLUGA POPRAVKA UREĐAJA BESPREKIDNOG NAPAJANJA, GRUPA 1 - UPS UREĐAJI U TUNELIMA (PROIZVOĐAČI: CHLORIDE, SYNTHESIS, SPOWER I INVT) Procijenjena vrijednost nabave za GRUPU 1: 210.000,00 EUR