2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de curăţenie la sediul DRV Braşov şi unităţile subordonate
Description: Servicii de curăţenie la Direcţia Regională Vamală Braşov şi unităţile subordonate, respectiv Biroul Vamal de Interior Alba, Biroul Vamal de Interior Mureş, Biroul Vamal de Interior Harghita, Biroul Vamal de Interior Sibiu, Biroul Vamal de Interior Covasna, BVF Aero Sibiu, Punct vamal Odorheiu Secuiesc.
Internal identifier: 329
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: -Servicii de curăţenie Lotul 1 Judeţul Braşov (DRV Braşov+BVI Braşov)
Description: conform strategie de contractare şi caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: - Servicii de curăţenie Lotul 2 Judeţul Alba
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: -Servicii de curăţenie Lotul 3 Judeţul Mureş
Description: conform stategie de contractare şi caiet de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: -Servicii de curăţenie Lotul 4 Judeţul Covasna
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: -Servicii de curăţenie Lotul 5 Judeţul Sibiu (BVI Sibiu+BVF Aero SIbiu)
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: -Servicii de curăţenie Lotul 6 Judeţul Harghita (BVI Harghita+ PV Odorheiu Secuiesc)
Internal identifier: 6