485049-2026 - Competition
Croatia – Project and design preparation, estimation of costs – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za obnovu dvorišne zgrade – Operacijskog bloka Klinike za ženske bolesti i porode
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleIzrada projektno-tehničke dokumentacije za obnovu dvorišne zgrade – Operacijskog bloka Klinike za ženske bolesti i porode
DescriptionIzrada projektno-tehničke dokumentacije za obnovu dvorišne zgrade – Operacijskog bloka Klinike za ženske bolesti i porode
Internal identifier2.7.A.4
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
LotLOT-0000