2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa maszyn budowlanych – postępowanie podzielone na 2 części
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa maszyn budowlanych – postępowanie podzielone na 2 części. Część nr 1: Dostawa koparko-ładowarki. Część nr 2: Dostawa ładowarki teleskopowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawierają kolejno Załączniki: nr 1a i nr 1b do SWZ oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0060/WRO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa koparko-ładowarki
Description: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa 1 (słownie: jednej) koparko-ładowarki
Internal identifier: ZP/2026/07/0060/WRO - Część nr 1
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa ładowarki teleskopowej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 (słownie: jednej) ładowarki teleskopowej
Internal identifier: ZP/2026/07/0060/WRO - Część nr 2