See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izoláló szettek beszerzése
Description: Adásvételi keretszerződés(ek) keretében izoláló szettek beszerzése 36 (harminchat) hónap időtartamra az alábbi részek és mennyiségek szerint: 1. rész: Felnőtt shunt szett (1.080 db), 2. rész: CDH szett (420 db), 3. rész: Craniotomia szett (3.000 db), 4. rész: Spinal fixatio szett (Gerinc II.) (1.020 db), 5. rész: Discus szett (Gerinc I.) (1.950 db), 6. rész: Gyerek shunt szett (240 db), 7. rész: Kamra drain szett (450 db), 8. rész: Endoscopos transnasalis szett (150 db), 9. rész: Ventriculoscopia szett (150 db). Valamennyi rész tekintetében irányadók: A keretszerződések a részenkénti keretösszegek kimerüléséig, de legfeljebb 36 (harminchat) hónap időtartamra jönnek létre. Ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerint a legalacsonyabb ár egyedüli értékelési szempont alapján értékeli, tekintettel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (3) bekezdésére. A beszerzés tárgyának részletes leírását, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza. Amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, tevékenységre, szabadalomra, vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, az csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű megajánlást az ajánlatkérő elfogad. Az egyenértékűséget ajánlattevőnek kell az ajánlatában igazolnia.
Internal identifier: EKR000961172026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ld. az "Értékelési/Odaítélési szempontok" pontban.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Felnőtt shunt szett
Description: Felnőtt shunt szett (asztalterítő, szikepenge, izoláló lepedő, sliccelt lepedő, asztalhuzat, mull lap, mull törlő, ragasztószalag, telaprep, műanyag tál, incíziós fólia, fecskendő, tű, tépőzár) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 1.080 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 17.874.000 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/1
Options:
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (8.937.000 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 26.811.000 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 1.620 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0002
Title: CDH szett
Description: CDH szett (asztalterítő, szikepenge, izoláló lepedő, asztalhuzat, gézlap, mull törlő, ragasztószalag, műanyag tál, incíziós fólia, fecskendő, tű, tépőzár, drain, palack, törlő, folyadékgyűjtő tasak) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 420 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 8.051.400 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/2
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (4.025.700 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 12.077.100 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 630 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0003
Title: Craniotomia szett
Description: Craniotomia szett (asztalterítő, szikepenge, izoláló lepedő, asztalhuzat, mull lap, mull törlő, ragasztószalag, telaprep, műanyag tál, laparotómiás törlő, fecskendő, tű, tépőzár, törlő, gyógyszer adagoló pohár, fedél orvosi csészéhez, rugalmas fecskendő, folyadékgyűjtő tasak) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 3.000 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 55.350.000 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/3
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (27.675.000 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 83.025.000 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 4.500 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0004
Title: Spinal fixatio szett (Gerinc II.)
Description: Spinal fixatio szett (Gerinc II.) (asztalterítő, szikepenge, lepedő, abdominal/spinal/laparotomias lepedő, asztalhuzat, mull lap, mull törlő, ragasztószalag, műanyag tál, incíziós fólia, fecskendő, tű, tépőzár, tipptisztító, erbe, palack, törlő, folyadékgyűjtő tasak, izoláló tasak, drain) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 1.020 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 25.194.000 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/4
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (12.597.000 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 37.791.000 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 1.530 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0005
Title: Discus szett (Gerinc I.)
Description: Discus szett (Gerinc I.) (asztalterítő, szikepenge, lepedő, asztalhuzat, törlő, mull törlő, ragasztószalag, műanyag tál, szikepenge, abdominal/spinal/laparotomias lepedő, incíziós fólia, izoláló tasak, fecskendő, tű, tépőzár) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 1.950 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 29.737.500 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/5
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (14.868.750Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 44.606.250 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 2.925 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0006
Title: Gyerek shunt szett
Description: Gyerek shunt szett (asztalterítő, szikepenge, izoláló lepedő, asztalhuzat, mull lap, mull törlő, ragasztószalag, telaprep, műanyag tál, incíziós fólia, fecskendő, tű, tépőzár) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 240 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 3.240.000 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/6
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (1.620.000 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 4.860.000 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 360 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0007
Title: Kamra drain szett
Description: Kamra drain szett (asztalterítő, fecskendő, tű, műanyag tál, szikepenge, mull lap, göbtörlő, csipesz, olló, tűfogó, lepedő, kabát, kesztyű) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 450 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 5.285.250 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/7
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (2.642.625 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 7.927.875 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 675 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0008
Title: Endoscopos transnasalis szett
Description: Endoskopos transnasalis szett (asztalterítő, ragasztószalag, izoláló lepedő, asztalhuzat, gézlap, göbtörlő, szikepenge, műanyag tál, fecskendő, tű, tépőzár, törlő, gyógyszer adagoló pohár, fedél orvosi csészéhez, laparotomias törlő, tipptisztító, folyadékgyűjtő tasak, kamera kábel izoláló) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 150 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 2.743.050 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/8
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (1.371.525 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 4.114.575 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 225 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.
Lot: LOT-0009
Title: Ventriculoscopia szett
Description: Ventriculoscopia szett (asztalterítő, izoláló lepedő, laparotomiás törlő, ragasztószalag, asztalhuzat, szikepenge, mull lap, göbtörlő, műanyag tál, fecskendő, tű, tépőzár, gyógyszer adagoló pohár, fedél orvosi csészéhez, kamera kábel izoláló, folyadékgyűjtő tasak) beszerzése adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 150 db/36 hónap A lehívással érintett mennyiséget a rendelkezésre álló keretösszeg mértéke határozza meg. Az alapmennyiségre eső keretösszeg (nettó 2.920.875 Ft), mely keretösszeg 75 (hetvenöt) %-ának lehívására vállal kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerzés tárgyának részletes leírását, a szett összetevőit, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR000961172026/9
Description of the options: Az alapmennyiségre eső keretösszeg 50 (ötven) %-ával megegyező mértékű összeg (1.460.438 Ft) az opciós összeg, így a keretösszeg opcióval kiegészített értéke: 4.381.313 Ft. Tervezett mennyiség a keretösszeg opcióval kiegészített mértékéig: 225 db. (Ajánlatkérő az opcionális rész mértékét a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére tekintettel lehetővé tett opcionális mérték felében határozta meg.) Ajánlatkérő amennyiben élni kíván az opció lehívásának lehetőségével, az alapmennyiségre eső keretösszeg kimerülését megelőzően jelzi a nyertes ajánlattevő felé, hogy az opciós mennyiségre eső keretösszeg értékében megrendelésekre jogosult a szerződéses időtartam alatt. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opciós összeg lehívására.