See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP SPRZĘTU LABORATORYJNEGO DO BADANIA JAKOŚCI WODY
Description: Przedmiotem zamówienia jest „ZAKUP SPRZĘTU LABORATORYJNEGO DO BADANIA JAKOŚCI WODY” na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi określonymi w Załączniku nr 1.1 do SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (Pakiet nr 1, Pakiet nr 2, Pakiet nr 3, Pakiet nr 4). W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje zakup takich urządzeń jak: 1)Chromatograf gazowy z detektorem masowym (GC-MS) oraz przystawką Purge and Trap – Pakiet nr 1 2)Chromatograf cieczowy detektorem fluorescencyjnym i fotodiodowym (HPLC-FLD/DAD) – Pakiet nr 2 3)Chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (LC-MS/MS) – Pakiet nr 3 4)Spektrometr masowy z plazmą indukcyjnie sprzężoną (ICP-MS) – Pakiet nr 4
Internal identifier: ZP.272.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP, przewiduje możliwość zastosowania tzw. „procedury odwróconej”, tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. ZGODNIE Z ART. 257 USTAWY PZP, ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ UNIEWAŻNIENIA PRZEDMIOTOWEGO POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA, JEŻELI ŚRODKI PUBLICZNE, KTÓRE ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZAŁ PRZEZNACZYĆ NA SFINANSOWANIE CAŁOŚCI LUB CZĘŚCI ZAMÓWIENIA, NIE ZOSTAŁY MU PRZYZNANE – MOŻLIWOŚĆ UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA NA TEJ PODSTAWIE ZOSTAŁA PRZEWIDZIANA W OGŁOSZENIU O ZAMÓWIENIU. Ofertę stanowi wypełniony i podpisany Formularz ofertowy (zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ) oraz Załącznik nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (Pakiet nr 1, Pakiet nr 2, Pakiet nr 3, Pakiet nr 4). Do oferty należy dołączyć następujące oświadczenia i dokumenty:1)Oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdziale XI SWZ, które składa się w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym (Załącznik nr 2 do SWZ),2)Oświadczenia wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2023 poz. 1497 ze zm.) - (Załącznik nr 6 do SWZ).3)pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty (jeżeli dotyczy),4)pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy). Szczegółowe procedury stosowane w postępowaniu znajdują się w SWZ na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://wsse-bialystok.ezamawiajacy.pl
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38432200 Chromatographs, 38433100 Mass spectrometer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Chromatograf gazowy z detektorem masowym (GC-MS) oraz przystawką Purge and Trap
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup chromatografu gazowego z detektorem masowym (GC-MS) oraz przystawką Purge and Trap na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi określonymi w Załączniku nr 1.1 do SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Additional classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Chromatograf cieczowy z detektorem fluorescencyjnym i fotodiodowym (HPLC-FLD/DAD)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup chromatografu cieczowego z detektorem fluorescencyjnym i fotodiodowym (HPLC-FLD/DAD) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi określonymi w Załączniku nr 1.1 do SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 - Chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (LC-MS/MS)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol (LC-MS/MS) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi określonymi w Załączniku nr 1.1 do SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 - Spektrometr masowy z plazmą indukcyjnie sprzężoną (ICP-MS)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup spektrometru masowego z plazmą indukcyjnie sprzężoną (ICP-MS) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi określonymi w Załączniku nr 1.1 do SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Additional classification (cpv): 38433100 Mass spectrometer