485233-2026 - Competition
Romania – Software development services – Servicii de dezvoltare, testare și pilotare a soluțiilor digitale, inclusiv instruirea personalului implicat în operare / administrarea soluțiilor digitale
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de dezvoltare, testare și pilotare a soluțiilor digitale, inclusiv instruirea personalului implicat în operare / administrarea soluțiilor digitale
DescriptionObiectivul general al proiectului constă în dezvoltarea unei infrastructuri digitale integrate și sustenabile care să sprijine modernizarea administrativă, îmbunătățirea calității serviciilor publice, stimularea dezvoltării economice și crearea unui mediu favorabil pentru inovare și coeziune socială în Comuna Cozmeni, Comuna Ciucsangeorgiu, Comuna Sanmartin și Comuna Plaiesii de Jos, prin implementarea unor soluții digitale care să valorifice avantajele digitalizării în beneficiul cetățenilor, companiilor și autorităților publice achizitia de "Servicii de dezvoltare, testare și pilotare a soluțiilor digitale, inclusiv instruirea personalului implicat în operare / administrarea soluțiilor digitale" asigura realizarea obiectivului general al proiectului"
Internal identifier14597953_2026_PAAPD1631464
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72262000 Software development services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionServicii de dezvoltare, testare și pilotare a soluțiilor digitale, inclusiv instruirea personalului implicat în operare / administrarea soluțiilor digitale
Internal identifier1