485244-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – ”ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ, НАПИТКИ, ТЮТЮН И СВЪРЗАНИТЕ С НЕГО ПРОДУКТИ ЗА СРОК 24 МЕСЕЦА ЗА НУЖДИТЕ НА ТП „ДГС РОДОПИ” ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция № 1 - „Доставка на хранителни продукти” Обособена позиция № 2 - „Доставка на напитки, тютюн и свързаните с него продукти”.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title”ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ, НАПИТКИ, ТЮТЮН И СВЪРЗАНИТЕ С НЕГО ПРОДУКТИ ЗА СРОК 24 МЕСЕЦА ЗА НУЖДИТЕ НА ТП „ДГС РОДОПИ” ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция № 1 - „Доставка на хранителни продукти” Обособена позиция № 2 - „Доставка на напитки, тютюн и свързаните с него продукти”.
Description”ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ, НАПИТКИ, ТЮТЮН И СВЪРЗАНИТЕ С НЕГО ПРОДУКТИ ЗА СРОК 24 МЕСЕЦА ЗА НУЖДИТЕ НА ТП „ДГС РОДОПИ” ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция № 1 - „Доставка на хранителни продукти” Обособена позиция № 2 - „Доставка на напитки, тютюн и свързаните с него продукти”.
Internal identifier593648
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleОбособена позиция № 1 „Доставка на хранителни продукти” за ТП „ДГС Родопи”
DescriptionОбособена позиция № 1 „Доставка на хранителни продукти” за ТП „ДГС Родопи”
Internal identifier593652
LotLOT-0002
TitleОбособена позиция № 2 „Доставка на напитки, тютюн и свързаните с него продукти” за ТП „ДГС Родопи”
DescriptionОбособена позиция № 2 „Доставка на напитки, тютюн и свързаните с него продукти” за ТП „ДГС Родопи”
Internal identifier593654