„Servicii de reparaţie planificată tip RTG, inlocuire roti monobloc, osii-ax, discuri de frână, coroane disc de frână uzate complet sau defecte la osiile montate, inlocuiri de subansamble/ piese/ materiale constatate pe fluxul de reparatie ca necesar a fi efectuate la vagoane de călători seria 2176”
Main CPV code 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
II.1.4.
Short description
Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Cantitatea minima si maxima a acordului cadru precum si a celui mai mare contract subsecvent ce urmeaza a se achizitiona este conform Anexei C, atasata la documentatia de atribuire, din cauza caracterelor limitate.