See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów jednorazowego użytku i sprzętu medycznego, zestawu do litotrypsji w naczyniach wieńcowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego użytku i sprzętu medycznego, zestawu do litotrypsji w naczyniach wieńcowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby w podziale na 31 części. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.31 do SWZ oraz Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Previous notice: 483056-2025
Internal identifier: DZP/PN/54/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 39525700 Life belts, 33125000 Urology, exploration devices, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33157810 Oxygen therapy unit, 35125100 Sensors, 33161000 Electrosurgical unit, 22993200 Heat-sensitive paper or paperboard, 33141640 Drain, 33141323 Biopsy needles, 31711140 Electrodes, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33160000 Operating techniques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 – Pasy unieruchamiające na kostkę lub nadgarstek
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 39525700 Life belts
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 – Ureterorenoskop giętki wielorazowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Additional classification (cpv): 33125000 Urology, exploration devices
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 – Jednorazowe narzędzia do zapobiegania/opanowywania krwawień po usunięciu polipów
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 – Igła do podawania botoksu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 – Zamknięty system do zimnego nawilżania
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 5
Additional classification (cpv): 33157810 Oxygen therapy unit
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 – Materiały jednorazowego użytku dla pracowni histopatologii
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 – Czujniki saturacji, adaptery, kable EKG
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 7
Additional classification (cpv): 35125100 Sensors
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 – Uchwyt elektrod monopolarnych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 8
Additional classification (cpv): 31711140 Electrodes
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 – Papier do rejestracji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.9 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 9
Additional classification (cpv): 22993200 Heat-sensitive paper or paperboard
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 – Druty Kirschnera
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.10 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 – Miski nerkowate jednorazowego użytku
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.11 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 – Dren do pompy ssąco-płuczącej firmy Aesculap
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.12 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 12
Additional classification (cpv): 33141640 Drain
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 – Akcesoria do defibrylatora kompatybilne z firmą Mediana
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.13 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 13
Additional classification (cpv): 33161000 Electrosurgical unit
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14 – Anoskop proktologiczny jednorazowy ze światłem LED
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.14 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 14
Additional classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15 – Igła do biopsji guza piersi
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.15 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 15
Additional classification (cpv): 33141323 Biopsy needles