488234-2026 - Competition
Poland – Architectural design services – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Rozbudowa Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Bartoszyckiej 4A”
Design contest notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Rozbudowa Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Bartoszyckiej 4A”
Description: Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Bartoszyckiej 4A”, w tym: - Inwentaryzację istniejącego obiektu; - Ekspertyzy techniczne; - Koncepcję architektoniczno-przestrzenną; - Projekt architektoniczno-budowlany; - Projekt techniczny; - Projekt aranżacji wnętrz wraz ze specyfikacją wyposażenia; - Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót; - Kosztorys inwestorski; - Przedmiary robót; - Zbiorcze zestawienie kosztów; - Harmonogram rzeczowo-finansowy.
Internal identifier: G.261.9.2026
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71230000 Organisation of architectural design contests, 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Rozbudowa Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Bartoszyckiej 4A
Description: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Rozbudowa Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Bartoszyckiej 4A
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71230000 Organisation of architectural design contests