488745-2026 - Result
Netherlands – Road-maintenance works – Raamovereenkomst Groot Onderhoud Wegen 2026 – 2028
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Groot Onderhoud Wegen 2026 – 2028
Description: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver(s) voor het groot onderhoud wegen ten behoeve van De gemeente. - Aanbrengen ca. 20.000 ton asfalt (onderlagen, tussen en deklagen) - Aanbrengen ca. 50.000 m2 slijtlagen aanbrengen - Aanbrengen ca. 7.500 m bermbeton aanleggen/vervangen
Internal identifier: OG 1110926
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
Additional classification (cpv): 45233142 Road-repair works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Groot Onderhoud Wegen 2026 – 2028
Description: Zie hiervoor de documenten. -
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De te sluiten Raamovereenkomst gaat in op 1 maart 2026 en heeft een initiële looptijd van één (1) jaar. De Raamovereenkomst dient uiterlijk 1 november 2026 te worden opgeleverd.