2. Procedure
Procedure
Title: Jongerenwerk Woerden
Description: Het jongerenwerk is een laagdrempelige en vrij toegankelijke voorziening met een preventieve en vroeg signalerende functie in het voorliggende veld binnen de Sociale basis van de gemeente Woerden. Het jongerenwerk zet in op ambulant jongerenwerk, jongeren coaching, schooljongerenwerk, meidenwerk, voorlichting, advies en talentontwikkeling (Talenthouses) op locatie waar activiteiten worden georganiseerd voor jongeren. Ze richten zich daarbij op het versterken van jongeren in hun persoonlijke en sociale ontwikkeling. De jongerenwerkers vervullen een belangrijke rol door jongeren laagdrempelige ondersteuning te bieden, te activeren en te verbinden met hun gemeenschap. Hierbij sluiten zij aan bij de leefwereld van jongeren, zowel op straat, in de schoolomgeving als in de onlinewereld. De Opdracht betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van 1 januari 2026 t/m 31 december 2029 met een éénzijdige optie voor Opdrachtgever tot verlenging van vier (4) maal één (1) jaar.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De geraamde waarde van de opdracht (jaarlijks 337.000 euro beschikbaar budget) overstijgt het Europese drempelbedrag.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het jongerenwerk is een laagdrempelige en vrij toegankelijke voorziening met een preventieve en vroeg signalerende functie in het voorliggende veld binnen de Sociale basis van de gemeente Woerden. Het jongerenwerk zet in op ambulant jongerenwerk, jongeren coaching, schooljongerenwerk, meidenwerk, voorlichting, advies en talentontwikkeling (Talenthouses) op locatie waar activiteiten worden georganiseerd voor jongeren. Ze richten zich daarbij op het versterken van jongeren in hun persoonlijke en sociale ontwikkeling. De jongerenwerkers vervullen een belangrijke rol door jongeren laagdrempelige ondersteuning te bieden, te activeren en te verbinden met hun gemeenschap. Hierbij sluiten zij aan bij de leefwereld van jongeren, zowel op straat, in de schoolomgeving als in de onlinewereld.
Internal identifier: 1
Titel: Jongerenwerk Woerden
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1