490258-2021 - ResultRomania-Pantelimon: Construction supervision services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contract de Servicii „Asistenta Tehnica pentru Supervizarea Lucrarilor”pentru „Proiect regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata din judetul Ilfov, in perioada 2014 - 2020“
Reference number: S2-25709173/2019/14
II.1.2.
Main CPV code
71520000 Construction supervision services
II.1.4.
Short description
Servicii de Asistenta tehnica pentru supervizarea lucrarilor din cadrul Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Ilfov. Obiectivul general al contractului este asigurarea unei implementari corespunzatoare a proiectului de investitii finantat prin POIM.
Termene pentru depunerea/raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare:
A. termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
B. termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare este de 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
71311300 Infrastructure works consultancy services, 71521000 Construction-site supervision services, 90713100 Consulting services for water-supply and waste-water other than for construction
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de Asistenta tehnica pentru supervizarea lucrarilor din cadrul proiectului „Proiect regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata din judetul Ilfov, in perioada 2014 – 2020”. Obiectivul general al contractului este asigurarea unei implementari corespunzatoare a proiectului de investitii finantat prin POIM. Pentru detalii a se vedea caietul de sarcini.