491617-2026 - Competition
Sweden – Legal services – Konsulttjänster gällande avtalstöd
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKonsulttjänster gällande avtalstöd
DescriptionKonsulttjänster gällande avtalsstöd
Internal identifierT2026-00725
Type of procedureOther single stage procedure
Main features of the procedurekonsulttjänster gällande avtalsstöd
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79100000 Legal services
Additional classification (cpv): 71319000 Expert witness services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierKonsulttjänster gällande avtalstöd
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: T2026-00725
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: konsulttjänster gällande avtalsstöd
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71319000 Sakkunnig juridisk hjälp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001