2. Procedure
Procedure
Title: Reprodiensten
Description: Het ROCvA-F is op zoek naar een leverancier voor reprodiensten. Hieronder vallen het printen van aangeleverde bestanden in diverse formaten en uitvoeringen, het afwerken en inbinden van drukwerk, het samenstellen van readers, grootformaat prints en het (bulk)scannen van documenten. Initieel € 800.000 excl. btw Gehele looptijd € 1.200.000 excl. btw
Internal identifier: 2026EA02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79520000 Reprographic services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdrachtgever behoudt zich gedurende de looptijd van de raamovereenkomst het recht voor om, indien daartoe wordt besloten, gebruik te maken van de in de aanbestedingsstukken beschreven optionele onderdelen van de dienstverlening. Hieronder vallen onder meer de afname van optionele producten, zoals gekleurd papier en scanwerkzaamheden, en de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst een koppeling te realiseren tussen het web-to-print bestelportaal en het e-procurementsysteem van opdrachtgever. De uitoefening van deze opties is uitsluitend ter beoordeling van opdrachtgever en vormt geen afnameverplichting.