See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sistem obuzier cal. 155 mm de nivel Batalion, Lovitură 155 mm cu proiectil exploziv, Lovitură 155 mm cu proiectil fumigen, Lovitură 155 mm cu proiectil de iluminare, Lovitură 155 mm cu proiectil inert (pentru instruire)
Description: „Sistem obuzier cal. 155 mm de nivel Batalion, Lovitură 155 mm cu proiectil exploziv, Lovitură 155 mm cu proiectil fumigen, Lovitură 155 mm cu proiectil de iluminare, Lovitură 155 mm cu proiectil inert (pentru instruire)”
Internal identifier: A3-8041/07.07.2023
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35322200 Self-propelled artillery
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Nr. crt. Denumire produs U.M. Cantitate 1. Sistem obuzier cal. 155 mm de nivel Batalion sistem 3 2. Lovitură 155 mm cu proiectil exploziv buc. 17352 3. Lovitură 155 mm cu proiectil fumigen buc. 324 4. Lovitură 155 mm cu proiectil de iluminare buc. 324 5. Lovitură 155 mm cu proiectil inert (pentru instruire) buc. 720
Internal identifier: 1