492468-2024 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. de Dienst Justitiële Inrichtingen, de Justitiële ICT-Organisatie, het Nederlands Forensisch Instituut en de screeningsautoriteit Justis.
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. de Dienst Justitiële Inrichtingen, de Justitiële ICT-Organisatie, het Nederlands Forensisch Instituut en de screeningsautoriteit Justis.
Description: De dienstverlening betreft het aan de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), de de Justitiële ICT-Organisatie (JIO), het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) en de screeningsautoriteit Justis ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemd ministerie/dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. De raming van de opdrachtwaarde wordt met de aanbestedingsstukken gepubliceerd.
Internal identifier: 202011029
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur ICT-Professionals Regulier
Description: 1. Aan Deelnemers tijdelijk ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis voor alle in het Kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een ICT-Professional en een Deelnemer of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst.
Internal identifier: 1