493322-2026 - Competition
Croatia – Medical equipments – MEDICINSKA OPREMA ZA ORTOPEDIJU
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMEDICINSKA OPREMA ZA ORTOPEDIJU
DescriptionPredmet nabave je medicinska oprema za ortopediju za potrebe Klinike za ortopediju i traumatologiju KBC-a Osijek i to Artroskopski stup, Ortopedska pila i C-luk uključujući isporuku opreme, instalaciju i puštanje u punu funkciju rada opreme, redovno održavanje i servisiranje opreme tijekom jamstvenog perioda u trajanju minimalno 24 (dvadeset četiri) mjeseca te edukacija osoblja naručitelja u trajanju od 1 (jednog) radnog dana. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u troškovniku kao sastavnom dijelu Dokumentacije o nabavi te su u njemu detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno zahtjevima i potrebama Naručitelja opisanih u troškovniku predmeta nabave te svim ostalim uvjetima i zahtjevima navedenima u ovoj Dokumentaciji. Ponuditelj čija ponuda bude odabrana kao ekonomski najpovoljnija dužan je isporučiti i instalirati medicinski uređaj u roku do najviše 60 (šezdeset) dana od dana obostranog potpisanog Ugovora. Rok za potpuno ispunjenje svih ugovornih obveza (kompletno servisiranje i održavanje sa svim rezervnim dijelovima opreme za rad u punoj funkciji) traje do isteka ugovorenog jamstvenog roka u trajanju od minimalno 2 (dvije) godine.
Internal identifierVV-26/37
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleGrupa 1 - Artroskopski stup
DescriptionPredmet nabave je medicinska oprema za ortopediju za potrebe Klinike za ortopediju i traumatologiju KBC-a Osijek.
Internal identifierVV-26/37-1
LotLOT-0002
TitleGrupa 2 - Ortopedska pila i bušilica
Internal identifierVV-26/37-2
LotLOT-0003
TitleGrupa 3 - C-luk
Internal identifierVV-26/37-3