494131-2026 - Competition
Estonia – Cleaning services – Tallinna Õismäe Vene Lütseumi puhastusteenus
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleTallinna Õismäe Vene Lütseumi puhastusteenus
DescriptionLepingu alusel osutatakse sisekoristusteenust kuni 20.08.2029. Kui lepingu sõlmimine viibib (sh tulenevalt käesoleva erimenetlusega seonduvatest võimalikest vaidlustus- ja kohtumenetlustest) ja seetõttu ei osutu võimalikuks lepingu alusel teenuse osutamise alustamine käesolevas punktis nimetatud kuupäeval, siis alustatakse teenuse osutamist hankija poolt nimetatud kuupäeval pärast viivitust põhjustanud asjaolu äralangemist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier312154-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0000