2. Procedure
Procedure
Title: MIKROREGION HOVORANSKO – SDÍLENÁ KOMUNÁLNÍ TECHNIKA – NÁKLADNÍ AUTO – SKLÁPĚČ – OPAKOVANÁ VÝZVA
Description: Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele, který zajistí řádné a včasné plnění předmětu veřejné zakázky spočívající v dodávce nového plně elektrického užitkového vozidla s třístrannou sklápěcí nástavbou, včetně veškerého souvisejícího příslušenství a dále zajištění poskytování záruky za jakost. Nákladní auto – sklápěč bude splňovat tyto požadavky: a) Musí se jednat o nové vozidlo, nerepasované; b) Typ vozidla musí být homologován pro provoz na pozemních komunikacích v ČR; c) Vozidlo musí splňovat vybavení vozidel povinnou výbavu dle vyhlášky 153/2023 Sb., o schvalování technické způsobilosti vozidel a technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích v platném znění; d) Vozidlo musí splňovat technické parametry a výbavu v souladu s min. požadavky zadavatele uvedené v Část III Technické podmínky těchto ZP; e) Vozidlo má platné Prohlášení o shodě prokazující schválení typu vozidla, včetně alternativního pohonu. Doklady k vozidlu, tzn. Osvědčení a registraci vozidla (ORV), návod k obsluze, katalog náhradních dílů a servisní knížka budou předány zadavateli společně s předáním vozidla. Dále je předmětem této veřejné zakázky také poskytnutí záruky za jakost, která souvisí s dodávkou nákladního auta – sklápěč včetně souvisejícího příslušenství, která musí být poskytovávána po celou dobu běhu dodavatelem nabídnuté délky záruční doby, a to dle podmínek specifikované v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy).
Internal identifier: MIKROREGION HOVORANSKO – SDÍLENÁ KOMUNÁLNÍ TECHNIKA – NÁKLADNÍ AUTO – SKLÁPĚČ – OPAKOVANÁ VÝZVA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34142300 Dumper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001