494149-2026 - Planning
Poland – Refuse collection services – Usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej lokomotyw spągowych oraz stacji tankowania produkcji Ferrit s.r.o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej lokomotyw spągowych oraz stacji tankowania produkcji Ferrit s.r.o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
DescriptionUsługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej lokomotyw spągowych oraz stacji tankowania produkcji Ferrit s.r.o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
LotLOT-0008
LotLOT-0009
LotLOT-0010
LotLOT-0011
LotLOT-0012
LotLOT-0013
LotLOT-0014
LotLOT-0015
LotLOT-0016
LotLOT-0017
LotLOT-0018
LotLOT-0019
LotLOT-0020
LotLOT-0021
LotLOT-0022
LotLOT-0023
LotLOT-0024
LotLOT-0025
LotLOT-0026