2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια δυο (2) καινούργιων ηλεκτροκίνητων οχημάτων για το Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Κατερίνης, ΔΠΚ/24/2026
Description: Προμήθεια δυο (2) καινούργιων ηλεκτροκίνητων οχημάτων τύπου van για το Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Κατερίνης, ΔΠΚ/24/2026
Internal identifier: Προμήθεια δυο (2) καινούργιων ηλεκτροκίνητων οχημάτων για το Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Κατερίνης ΔΠΚ/24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0005
Internal identifier: προμήθεια δυο (2) καινούργιων ηλεκτροκίνητων οχημάτων για το Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων Δήμου Κατερίνης
Quantity: 1 piece