2. Procedure
Procedure
Title: OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA REALIZOWANA PRZEZ SUFO, NA RZECZ 2.WOG - CZĘŚĆ 5 - WAŁBRZYCH, DUSZNIKI ZDRÓJ, OSTRA GÓRA, KŁODZKO, ŚWIEBODZICE.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest stała, bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym polegająca na stałej, bezpośredniej ochronie kompleksów wojskowych w tym stałym dozorze sygnałów przesyłanych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z planami ochrony poszczególnych jednostek wojskowych/kompleksów oraz realizacja usług ochronnych po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzenia stanu wojennego lub w czasie wojny w latach 2026-2029 w niżej wymienionych kompleksach wojskowych. 2. Przedmiotowa usługa będzie świadczona w niżej wymienionych lokalizacjach: 1) kompleks wojskowy nr 8754 w Wałbrzychu, 2) kompleks wojskowy nr 4333 w Dusznikach Zdroju, 3) kompleks wojskowy nr 5571 w Ostra Góra, 4) kompleks wojskowy nr 2388 w Kłodzku, 5) obiekt (16DBOT) w Świebodzicach.
Previous notice: 103711-2026
Previous notice: 126633-2026
Internal identifier: SOO/496/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest stała, bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym polegająca na stałej, bezpośredniej ochronie kompleksów wojskowych w tym stałym dozorze sygnałów przesyłanych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z planami ochrony poszczególnych jednostek wojskowych/kompleksów oraz realizacja usług ochronnych po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzenia stanu wojennego lub w czasie wojny w latach 2026-2029 w niżej wymienionych kompleksach wojskowych. 2. Przedmiotowa usługa będzie świadczona w niżej wymienionych lokalizacjach: 1) kompleks wojskowy nr 8754 w Wałbrzychu, 2) kompleks wojskowy nr 4333 w Dusznikach Zdroju, 3) kompleks wojskowy nr 5571 w Ostra Góra, 4) kompleks wojskowy nr 2388 w Kłodzku, 5) obiekt (16DBOT) w Świebodzicach.
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji terminowej od dnia 15.12.2029 r. do dnia 31.03.2030 r.