2. Procedure
Procedure
Title: Elektrinių viešojo transporto priemonių aptarnavimui ir įkrovimui skirtų inžinerinių tinklų Justiniškių g.14 transporto parke ir kiemo aikštelės rekonstrukcijos darbai su darbo projekto parengimu
Description: Elektrinių viešojo transporto priemonių aptarnavimui ir įkrovimui skirtų inžinerinių tinklų Justiniškių g.14 transporto parke ir kiemo aikštelės rekonstrukcijos darbai su darbo projekto parengimu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45213311 Bus station construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45232200 Ancillary works for electricity power lines, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0