2. Procedure
Procedure
Title: WMO Accent
Description: De afdeling Zorg van Jeugd Zorg en Diversiteit (JZD) koopt de dienstverlening Wmo Accent in. Het gaat daarbij om begeleiding en advies in het Wmo aanvraagproces. De Opdrachtnemer creëert een aanmeldpunt zodat Cliënten en verwijzers de Wmo melding telefonisch of per mail kunnen indienen. Het gaat daarbij om begeleiding en advies in het Wmo aanvraagproces en bestaat uit casemanagementtrajecten, productadvies-trajecten en indicatieadviezen.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De dienstverlening WMO accent kwalificeert als SAS dienstverlening (CPV-code 85150000-5 ‘Diensten voor medische beeldvorming en CPV-code 85312300-2 ‘Diensten voor begeleiding en adviesverlening)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85150000 Medical imaging services
Additional classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000