2. Procedure
Procedure
Title: Monitorování jízdy na červenou CB.23 Dlouhá louka x Husova, České Budějovice
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž monitorovacího zařízení pro jízdu na červenou na světelně signalizované křižovatce (SSZ) CB.23 Na Dlouhé louce x Husova tř. Jedná se o vybudování 4 stanovišť na severo – jižních ramenech křižovatky, jež budou vybaveny přehledovými kamerami (stanoviště I. a III.), resp. přehledovými a detailovými kamerami (stanoviště II. a IV.). Napájení pro monitorování jízdy na červenou bude přivedeno ze stávajícího dopravního řadiče, kdy napájecí kabel bude doveden do nové elektro rozvaděčové skříně za dopravním řadičem, kde bude monitorování jízdy na červenou odjištěno. V rozvaděči ke kamerovému systému u dopravního řadiče je ukončena městská optická síť v optické kazetě – optické propojení bude provařeno v kabelových komorách až do serverovny na MP, kde bude optika ukončena SFP konektorem v městské síti. Nová optická vlákna se vyvedou z kazety v rozvaděči městského kamerového systému do nové technologie monitorování jízdy na červenou na stanovišti č. IV a dále budou hvězdicovitě rozvedeny do dalších stanovišť, stejně tak i napájení jednotlivých stanovišť. Podrobnosti jsou uvedeny v přílohách ZD, tj. ve smlouvě o dodání zboží a poskytnutí souvisejících služeb a projektové dokumentaci. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále i správa a údržba dodaného zařízení.
Internal identifier: CB260115
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads
Additional classification (cpv): 45316210 Installation of traffic monitoring equipment, 45233160 Paths and other metalled surfaces, 45314310 Installation of cable laying, 51112000 Installation services of electricity distribution and control equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou uvedeny ve Všeobecných obchodních podmínkách.