2. Procedure
Procedure
Title: Koagulace I. Plně automatizovaná koagulace
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostik, spotřebního, provozního a veškerého dalšího materiálu a současně výpůjčka přstrojového vybavení včetně příslušenství pro stanovení koagulací
Internal identifier: VZ-2026-000611
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz zadávací dokumentace