2. Procedure
Procedure
Title: ZUŠ Karla Halíře, Vrchlabí
Description: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v realizaci novostavby budovy Základní umělecké školy Karla Halíře ve Vrchlabí na ulici Josefa Šíra, určené pro zájmové umělecké vzdělávání, a to v rozsahu projektové dokumentace pro výběr zhotovitele, soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a ostatních zadávacích podkladů. Stavba představuje novostavbu objektu občanského vybavení – školského zařízení, jehož hlavním účelem je vytvoření moderního zázemí pro výuku hudebního, tanečního a výtvarného oboru Základní umělecké školy. Součástí předmětu plnění je zejména výstavba dvoupodlažního nepodsklepeného objektu s částečnou podkrovní vestavbou, včetně provedení základových konstrukcí, nosného konstrukčního systému, obvodového pláště, střešní konstrukce, kompletních vnitřních stavebních konstrukcí, povrchových úprav a všech dokončovacích stavebních prací. Objekt bude obsahovat výukové učebny, koncertní a taneční sál, výtvarný ateliér s keramickou pecí, administrativní zázemí školy, hygienická zařízení, sklady, technické místnosti a technologické zázemí objektu. Výukové prostory jsou navrženy s důrazem na jejich variabilitu a možnost budoucích dispozičních úprav. Předmětem plnění je dále realizace veškerých technických zařízení budovy a technické infrastruktury, zejména nových přípojek elektro NN, vodovodu, splaškové a dešťové kanalizace, sdělovacího vedení a páteřního potrubí geotermálních vrtů. Součástí stavby je instalace kompletního systému vytápění a chlazení využívajícího tepelné čerpadlo země–voda s geotermálními vrty, vzduchotechniky, zdravotně technických instalací, elektroinstalací, systémů měření a regulace, přípravy teplé vody, jakož i všech dalších profesí nezbytných pro řádný provoz objektu. Součástí veřejné zakázky jsou rovněž veškeré venkovní stavební objekty a úpravy, zejména realizace zpevněných a nezpevněných ploch, sadových úprav, přivedení technické infrastruktury, výstavba přístřešku pro komunální odpad a cyklostojany včetně jeho konstrukčního řešení a napojení na okolní veřejná prostranství. Předmětem této veřejné zakázky ale není dodání volného nábytku a vybavení technicky nespojeného se stavbou (stoly, židle, vč. dodání elektroniky), který bude předmětem jiné samostatné veřejné zakázky. Projektová dokumentace pro výběr zhotovitele obsahuje i popis prvků vybavení volného nábytku (které je předmětem jiné veřejné zakázky), ve výkazu výměr jsou položky z části D 1.5. rozděleny do příslušných oddílů stavebních a inženýrských objektů. Výkaz výměr odpovídá danému předmětu veřejné zakázky. Stránka 5 z 19 Součástí plnění jsou dále všechny související dodávky, montáže, zkoušky, revize, funkční zkoušky, uvedení zařízení do provozu, předání příslušných dokladů, certifikátů a atestů, výrobních a záručních listů, jakož i veškeré činnosti nezbytné pro řádné dokončení a předání kompletního, funkčního a provozuschopného díla v souladu s projektovou dokumentací, příslušnými právními předpisy a technickými normami. Plnění bude provedeno jako kompletní, funkční a provozuschopné dílo, včetně všech dodávek, montáží, zkoušek, revizí, dokladů, zaškolení obsluhy, dokumentace skutečného provedení stavby, ZAJIŠTĚNÍ KOLAUDAČNÍHO ROZHODNUTÍ S NABYTÍM PRÁVNÍ MOCI a všech dalších úkonů a činností nezbytných pro řádné dokončení díla a jeho předání zadavateli.
Internal identifier: 15_7_ZUS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: nadlimitní veřejná zakázka na stavební práce, zadávaná v otevřeném řízení
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45310000 Electrical installation work, 45232141 Heating works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45261310 Flashing work, 45262521 Facing brickwork, 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZUŠ KARLA HALÍŘE, VRCHLABÍ