2. Procedure
Procedure
Title: Konserwacja otwartych rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia
Description: Konserwacja otwartych rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia
Internal identifier: PN/0131/U/2026/2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie A: obejmujące zlewnię rzek: Bystrzycy
Description: Zadanie A: obejmujące zlewnię rzek: Bystrzycy
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie B: obejmujące zlewnię rzek: Odry, Oławy i Ługowiny
Description: Zadanie B: obejmujące zlewnię rzek: Odry, Oławy i Ługowiny
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie C: obejmujące zlewnię rzek: Brochówki, Widawy i Ślęzy
Description: Zadanie C: obejmujące zlewnię rzek: Brochówki, Widawy i Ślęzy