494354-2026 - Competition
Poland – Construction work – Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleWykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy
Description1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres robót określonych w dokumentacji projektowej oraz nieokreślonych w dokumentacji projektowej, ale zgodnych z przedmiotem zamówienia. W przedmiotowym przypadku będzie to dotyczyło wykonania robót związanych z przebudową pomieszczeń wraz z robotami wykończeniowymi, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, rozbudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. elektrycznej, teletechnicznej, wod.-kan., c.o., c.t., wentylacji, klimatyzacji, deszczowej, p.poż., hydrantowej), robót zewnętrznych drogowych. 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami 3. Dla chętnych Wykonawców Zamawiający umożliwia udział w spotkaniu w celu obejrzenia miejsca planowanej inwestycji: w dniu 09.07.2026 r. o godz. 13.30. Miejsce spotkania przy wejściu do budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. 4. Inwestycja wsparta pożyczką finansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027: Priorytetu 2. Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu, Działania 2.1 Efektywność energetyczna BydOF i ZIT-y regionalne oraz ze środków pozostających w dyspozycji Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Internal identifierWZP.271.6.2026.E
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45111200 Site preparation and clearance work, 45262300 Concrete work, 45262310 Reinforced-concrete work, 45262311 Concrete carcassing work, 45262350 Unreinforced-concrete work, 45320000 Insulation work, 45410000 Plastering work, 45430000 Floor and wall covering work, 45442100 Painting work, 45421000 Joinery work, 45450000 Other building completion work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45331100 Central-heating installation work, 45332200 Water plumbing work, 45332300 Drain-laying work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45310000 Electrical installation work, 45315700 Switching station installation work, 45312310 Lightning-protection works, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233250 Surfacing work except for roads, 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
LotLOT-0001
Description1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres robót określonych w dokumentacji projektowej oraz nieokreślonych w dokumentacji projektowej, ale zgodnych z przedmiotem zamówienia. W przedmiotowym przypadku będzie to dotyczyło wykonania robót związanych z przebudową pomieszczeń wraz z robotami wykończeniowymi, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, rozbudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. elektrycznej, teletechnicznej, wod.-kan., c.o., c.t., wentylacji, klimatyzacji, deszczowej, p.poż., hydrantowej), robót zewnętrznych drogowych. 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami 3. Dla chętnych Wykonawców Zamawiający umożliwia udział w spotkaniu w celu obejrzenia miejsca planowanej inwestycji: w dniu 09.07.2026 r. o godz. 13.30. Miejsce spotkania przy wejściu do budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. 4. Inwestycja wsparta pożyczką finansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027: Priorytetu 2. Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu, Działania 2.1 Efektywność energetyczna BydOF i ZIT-y regionalne oraz ze środków pozostających w dyspozycji Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 3. Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia: Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 uPzp. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Additional classification (cpv): 45111200 Site preparation and clearance work, 45262300 Concrete work, 45262310 Reinforced-concrete work, 45262311 Concrete carcassing work, 45262350 Unreinforced-concrete work, 45320000 Insulation work, 45410000 Plastering work, 45430000 Floor and wall covering work, 45442100 Painting work, 45421000 Joinery work, 45321000 Thermal insulation work, 45450000 Other building completion work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45331100 Central-heating installation work, 45332200 Water plumbing work, 45332300 Drain-laying work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45310000 Electrical installation work, 45315700 Switching station installation work, 45312310 Lightning-protection works, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233250 Surfacing work except for roads