494356-2026 - Competition
Finland – Cleaning services – Hyvinkään Vuokra-asunnot Oy, siivouksen kilpailutus, alue 3, 17 kiinteistöä
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleHyvinkään Vuokra-asunnot Oy, siivouksen kilpailutus, alue 3, 17 kiinteistöä
DescriptionHyvinkään Vuokra-asunnot kilpailuttaa yhden alueen sopimussiivouksen. Sopimus tehdään toistaiseksi voimassaolevana. Sopimusalueeseen kuuluu kerros- ja rivitalojen yleisten tilojen siivousta. Alueella kiinteistöjä yhteensä 17 kpl. Palvelusopimus ja työt alkavat 2.11.2026
Internal identifier556317
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0000