Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Quantity: 1 piece
Options:
Description of the options: Η Αναθέτουσα Αρχή δύναται να ασκήσει δικαίωμα προαίρεσης επέκτασης των υπηρεσιών του Αναδόχου με αντίστοιχη αύξηση της διάρκειάς της έως οκτώ (8) επιπλέον μήνες, μέχρι του ποσού των 76.144,64€ χωρίς ΦΠΑ.
Place of performance
Town: ΑΘΗΝΑ