2. Procedure
Procedure
Title: Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Infrastruktura
Description: Předmětem této zakázky je zhotovení stavby „Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Infrastruktura“.Investiční akce „Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo)“má za cíl celkovou rekonstrukci a elektrizaci traťového úseku České Velenice – Veselí nad Lužnicí, který přinese zvýšení traťové rychlosti a zvýšení bezpečnosti drážní a silniční dopravy a dále minimalizace nákladů na provozování ŽDC. Dalším cílem stavby je optimalizace rozsahu infrastruktury. Jde o rekonstrukci svršku (koleje, výhybky) a železničního spodku, propustků a mostů. Budou vybudována nová nástupiště 550 mm nad TK, dále TV (soustava AC 25kV 50 Hz), napájení NN a VN, nové sdělovací (kabelizace, rozhlas, DŘT, ...) a zabezpečovací zařízení. Investiční akce je rozdělena celkem na tři samostatné zakázky – Infrastruktura, Energetika a Zabezpečovací zařízení, které tvoří funkční celek. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Internal identifier: 99027/2026-SŽ-GŘ-O7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234110 Intercity railway works
Additional classification (cpv): 45221112 Railway bridge construction work, 45221200 Construction work for tunnels, shafts and subways
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Objednatel si vyhrazuje: - změnu zhotovitele v souladu s § 100, odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Zhotovitele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Objednatele z důvodu porušení povinností Zhotovitele. Smluvní strany výslovně akceptují, že dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele je Objednatel oprávněn přistoupit k nahrazení Zhotovitele způsobem a za podmínek dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele. V takovém případě je Zhotovitel povinen poskytnout Objednateli a nově určenému zhotoviteli veškerou součinnost nezbytnou pro další provádění Díla. - právo valorizovat částky způsobilé k platbě Zhotoviteli, a to v souladu s Pod-článkem 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností se potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, - vyhrazenou změnou závazku ve Smlouvě o dílo je doměření množství položky ve Výkazu výměr podle článku 12 Smluvních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace podle článku 13 Smluvních podmínek. - změnu závazku v souladu s § 100 odst. 1 a 2 a § 222 odst. 1 a 10 písm. a) ZZVZ, v souladu s Pod-článkem 1.14 a 15.2 písm. n) Smluvních podmínek, spočívající v oprávnění učinit změnu ve složení Zhotovitele. -v případě, že vývoj stavu příjmů Státního fondu dopravní infrastruktury jako poskytovatele finančních prostředků neumožní uvolňování finančních prostředků v souladu se Smlouvou č. 92 o poskytnutí finančních prostředků z rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury na daný rok, Objednatel si vyhrazuje právo prodloužit dobu splatnosti daňových dokladů tak, že částky potvrzené v Potvrzení průběžné platby zaplatí Objednatel Zhotoviteli do 60 dnů od data, kdy Správci stavby bude doručena Faktura Zhotovitele vystavená na základě Potvrzení průběžné platby a v souladu Právními předpisy. Vyhrazenou změnou závazku je prodloužení doby splatnosti daňových dokladů a stanovených termínů plnění, pokud k nim dojde v případech a v rozsahu stanoveném ve Smlouvě o dílo, stejně jako vypořádání finančních nároků obou smluvních stran v rámci uplatněných claimů.