494462-2026 - Competition
Czechia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Dětské centrum Štěpánka
Design contest notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDětské centrum Štěpánka
DescriptionPředmětem soutěže je návrh novostavby dětského hospice, který rozšíří stávající Hospic svatého Štěpána o novou službu zdravotně odlehčovací péče v oblasti dětské paliativní medicíny. Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh – řešení předmětu soutěže, který splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Internal identifierSVS
Type of procedureOther single stage procedure
Main features of the procedurePředmětem soutěže je návrh novostavby dětského hospice, který rozšíří stávající Hospic svatého Štěpána o novou službu zdravotně odlehčovací péče v oblasti dětské paliativní medicíny. Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh – řešení předmětu soutěže, který splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-0001