2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Description: Świadczenie usług sprzętem specjalistycznym dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60182000 Hire of industrial vehicles with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003