494486-2026 - Competition
Poland – Passenger cars – Sprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
DescriptionSprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Internal identifier98/PN/ZP/TL/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34114400 Minibuses, 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
DescriptionSprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 1
Internal identifierCzęść nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
DescriptionSprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 2
Internal identifierCzęść nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
DescriptionSprzedaż i dostawa minibusów - 5 szt., w tym 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 3 i 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 4
Internal identifierCzęść nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
Additional classification (cpv): 34114400 Minibuses
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
DescriptionSprzedaż i dostawa dostawczych 1 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 5
Internal identifierCzęść nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6 i 7 oraz 9-12)
DescriptionSprzedaż i dostawa dostawczych 2 - 15 szt, w tym: 8 szt. opisanych w specyfikacji nr 6 oraz 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 7 oraz 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 9 oraz 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 10 oraz 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 11 oraz oraz 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 12
Internal identifierCzęść nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6 i 7 oraz 9-12)
Additional classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
DescriptionSprzedaż i dostawa dostawczych 3 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 8
Internal identifierCzęść nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
LotLOT-0007
TitleCzęść nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)
DescriptionSprzedaż i dostawa klasy Pick-up elektryczny - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 13
Internal identifierCzęść nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)