2. Procedure
Procedure
Title: Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych dla jednostek RZGW w Gdańsku na lata 2026-2029
Description: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z ich montażem, instalacją systemu Centralnego Wydruku i kompleksową obsługą serwisowo – eksploatacyjną tych urządzeń i zainstalowanych systemów na okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79820000 Services related to printing
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z ich montażem, instalacją systemu Centralnego Wydruku i kompleksową obsługą serwisowo – eksploatacyjną tych urządzeń i zainstalowanych systemów na okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ
Internal identifier: KAP.270.2.12.2026
Options:
Description of the options: Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 1. Realizacja prawa opcji polegać będzie na 1) Prawo opcji 1: zwiększeniu ilości urządzeń wielofunkcyjnych o 2 sztuki wraz z ich montażem, instalacją systemu Centralnego Wydruku, konfiguracją i uruchomieniem oraz obsługą serwisowo – eksploatacyjną tych urządzeń i zainstalowanych systemów w okresie 36 miesięcy; 2) Prawo opcji 2: zwiększeniu ilości wydruków monochromatycznych o 1 296 000 stron w okresie 36 miesięcy. Zwiększenie ilości wydruków nastąpi w czasie trwania umowy w ten sposób, że po wyczerpaniu środków z zamówienia podstawowego Zamawiający może uruchomić dodatkowe środki z opcji; 3) Prawo opcji 3: zwiększeniu ilości wydruków kolorowych o 324 000 stron w okresie 36 miesięcy. Zwiększenie ilości wydruków nastąpi w czasie trwania umowy w ten sposób, że po wyczerpaniu środków z zamówienia podstawowego Zamawiający może uruchomić dodatkowe środki z opcji. 2. Podjęcie przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z Prawa opcji 2 lub Prawa opcji 3 może nastąpić po całkowitym wyczerpaniu środków z zamówienia podstawowego w zakresie wydruków. 3. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4. Cena jednostkowa w ramach prawa opcji będzie identyczna jak cena jednostkowa dla zamówienia podstawowego 5. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie odrębnym pismem/oświadczeniem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający będzie z prawa opcji korzystał. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji częściowo jak i w całości. 7. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji albo skorzystania z niego w częściowym zakresie, niewyczerpującym wynagrodzenia. Szczegółowy opis prawa opcji zawiera § 2 Wzoru umowy - Załącznika nr 9 do SWZ.