2. Procedure
Procedure
Title: Ústředí – výměna svítidel v kancelářích a sociálních prostorech III.
Description: Předmětem veřejné zakázky je výměna zastaralého osvětlení v kancelářských, skladových a sociálních prostorech níže uvedeného objektu VZP ČR zahrnující demontáž stávajících svítidel, kompletní dodávku a instalaci nových svítidel s LED technologií včetně souvisejících stavebních úprav a prací včetně výmalby stropů dotčených prostor a úklidu a následnou ekologickou likvidaci demontovaných stávajících svítidel.
Internal identifier: 2600368
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0001