2. Procedure
Procedure
Title: Przeglądy okresowe budowlane roczne i pięcioletnie budowli podległych Zarządowi Zlewni w Łowiczu
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów okresowych budowlanych rocznych i pięcioletnich budowli podległych Zarządowi Zlewni w Łowiczu w podziale na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – oddzielnie dla każdej części.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.87.2026/ZZŁ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71356100 Technical control services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Teren Nadzoru Wodnego w Grodzisku Mazowieckim, Nadzoru Wodnego w Kutno, Nadzoru Wodnego w Skierniewicach, Nadzoru Wodnego w Sochaczewie
Description: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest wykonanie przeglądów okresowych budowlanych rocznych i pięcioletnich budowli na terenie Nadzoru Wodnego w Grodzisku Mazowieckim, Nadzoru Wodnego w Kutnie, Nadzoru Wodnego w Skierniewicach, Nadzoru Wodnego w Sochaczewie.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.87.2026/ZZŁ Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Teren Nadzoru Wodnego w Brzezinach, Nadzoru Wodnego w Łęczycy, Nadzoru Wodnego w Łódź (Wschód), Nadzoru Wodnego w Zgierzu
Description: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest wykonanie przeglądów okresowych budowlanych rocznych i pięcioletnich budowli na terenie Nadzoru Wodnego w Brzezinach, Nadzoru Wodnego w Łęczycy, Nadzoru Wodnego w Łódź (Wschód), Nadzoru Wodnego w Zgierzu.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.87.2026/ZZŁ Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Teren Nadzoru Wodnego w Łowiczu, Nadzoru Wodnego w Rawie Mazowieckiej
Description: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest wykonanie przeglądów okresowych budowlanych rocznych i pięcioletnich budowli na terenie Nadzoru Wodnego w w Łowiczu, Nadzoru Wodnego w Rawie Mazowieckiej.
Internal identifier: W.ROZ.270.2.87.2026/ZZŁ Część 3